REKLAMA

Kartki elektroniczne z tagiem: e-Kartka na Wielkanoc

... czytaj więcej

Wielkanoc

jest świętem ruchomym i jego data jest ustalana wzgledem fazy księżyca. Data Wielkanocy przypada na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Na święta wielkanocne składa się Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny. Ze względu na ruchomość Wielkanocy od daty tego święta ustala się pozostałe święta ruchome. W Wielkanoc tradycją jest święcenie jaj i oczywiście składanie sobie życzeń wielkanocnych a do tego idealne są e-kartki dostępne w Kartkolandia.pl. Przeglądnijcie wszystkie e-kartki a na pewno znajdzie się jakaś ciekawa

e-kartka na Wielkanoc

. W Kartkolandia e-kartki możecie wysyłac za darmo, dołączać życzenia wiekanocne i dowolnie upiększać. e-Kartka na Wielkanoc to dobry pomysł aby złożyć przyjaciołom zyczenia świąteczne bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy - wysyłajcie e-kartki na Wielkanoc.

REKLAMA

W serwisie Kartkolandia.pl znajdziecie kartki elektroniczne na wszystkie okazje. Są tutaj między innymi kartki imieninowe, kartki urodzinowe, kartki na walentynki, kartki świąteczne, kartki bożonarodzeniowe, kartki wielkanocne, kartki noworoczne, kartki ślubne, kartki zaproszenia i wiele innych. Aby sprawdzić wszystkie kartki elektroniczne, to serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszego serwisu z e-kartkami. Kartki elektroniczne dostępne w Kartkolandia.pl są całkowicie darmowe i możecie je dowolnie modyfikować. Wysyłajcie kartki elektroniczne do znajomych i rodziny.
Odbiór Kartki