REKLAMA

eKartki elektroniczne z tagiem: e-Kartka na Wielkanoc

... czytaj więcej

Wielkanoc

jest świętem ruchomym i jego data jest ustalana wzgledem fazy księżyca. Data Wielkanocy przypada na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Na święta wielkanocne składa się Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny. Ze względu na ruchomość Wielkanocy od daty tego święta ustala się pozostałe święta ruchome. W Wielkanoc tradycją jest święcenie jaj i oczywiście składanie sobie życzeń wielkanocnych a do tego idealne są e-kartki dostępne w Kartkolandia.pl. Przeglądnijcie wszystkie e-kartki a na pewno znajdzie się jakaś ciekawa

e-kartka na Wielkanoc

. W Kartkolandia e-kartki możecie wysyłac za darmo, dołączać życzenia wiekanocne i dowolnie upiększać. e-Kartka na Wielkanoc to dobry pomysł aby złożyć przyjaciołom zyczenia świąteczne bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy - wysyłajcie e-kartki na Wielkanoc.

REKLAMA

Aby wysyłać e-kartki z serwisu Kartkolandia.pl zachęcamy do założenia Konta Użytkownika, ponieważ dostaniecie dostęp do dodatkowych opcji, chociaż e-kartki możecie wysyłać jako Gość. Każda e-Kartka jest specjalnie przygotowywana na Wielkanoc, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej e-Kartki. Przyjaciele i rodzina czekają na e-kartki od Was.
Odbiór Kartki