REKLAMA

1. Wysyłanie kartek elektronicznych z serwisu Kartkolandia.pl jest darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z serwisu ani za wysyłanie e-kartek

2. Kartki elektroniczne można wysyłać bezpośrednio za pomocą naszego serwisu, ale można też wysyłać za pomocą swojego domyślnego programu pocztowego takiego jak np. Outlook, Thunderbird, Mailbird, eM Client, The Bat itp. Kartki można także wysyłać na komunikatory internetowe takie jak np. Messenger (Facebook), Whatsapp, Telegram, Skype. Można też skopiować link kartki elektronicznej i wysłać kartkę do adresata dowolną metodą.

3. Aby wysyłać kartki elektroniczne z serwisu Kartkolandia.pl konieczne jest przeczytanie i zaakceptowanie poniższego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z punktów tego regulaminu nie korzystaj z naszego serwisu.

4. Po wysłaniu kartki elektronicznej za pomocą naszego serwisu proszę koniecznie zapoznać się z naszym działem Pomocy, link znajduje się w stopce strony http://kartkolandia.pl/faq.html

5. Użytkownikiem serwisu Kartkolandia.pl może być osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia posiadająca zgodę opiekunów na korzystanie z serwisu.

6. Użytkownikiem serwisu zostaje każda osoba wysyłająca kartki elektroniczne z serwisu Kartkolandia.pl

7. Użytkownik serwisu korzystający z serwisu Kartkolandia.pl akceptujący ten regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z naszego serwisu. Nie zajmujemy się rozsyłaniem spamu, dlatego nie ma obawy o otrzymywanie niechcianych wiadomości

8. Kartki elektroniczne można wysyłać bez rejestracji ale można też założyć darmowe Konto Użytkownika przez co można nieć dostęp do wielu dodatkowych opcji.

9. Rejestrując konto w serwisie Kartkolandia.pl należy podać prawdziwe dane.

10. Ze względu na ochronę antyspamową zabronione jest zakładanie kont użytkowników i wysyłanie kartek na tymczasowe adresy e-mail i niektóre domeny. W razie problemów z zakładaniem kont użytkowników, albo podczas wysyłania kartek elektronicznych proszę skontaktować się z Administracją serwisu.

11. Użytkownik serwisu, który utworzył Konto Użytkownika zobowiązuje się do aktywnego korzystania z serwisu a co za tym idzie powinien co pewien czas logować się w serwisie i wysyłać kartki elektroniczne. Brak jakiejkolwiek aktywności w ciągu 24 miesięcy skutkuje usunięciem Konta Użytkownika i usunięciem wszystkich jego danych. Użytkownik serwisu może także w każdej chwili samodzielnie usunąć swoje Konto Użytkownika z serwisu Kartkolandia.pl. Można to zrobić osobiście w panelu konta lub zwrócić się z prośbą o usunięcie konta do administratora serwisu. Usunięcie Konta Użytkownika jest operacją nieodwracalną.

12. Po rejestracji w serwisie Użytkownik w każdej chwili ma możliwość aktualizacji swoich danych.

13. Administrator nie będzie udostępniał danych Użytkowników osobom trzecim.

14. Zabrania się używania w tekście na kartkach wulgaryzmów, obscenicznych słów, obrażających inne osoby.

15. Wszystkie materiały i pliki graficzne znajdujące się w serwisie Kartkolandia.pl chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych i zabrania się wykorzystywania plików graficznych poza serwisem Kartkolandia.pl.

16. Administrator nie gwarantuje ciągłego działania serwisu, dostarczania kartek do adresatów, jak i tego, że kartka zostanie przeczytana przez adresata. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować przeczytania kartki przez adresata, ponieważ nie mamy na to żadnego wpływu. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym dziale Pomocy, link znajduje się w stopce strony http://kartkolandia.pl/faq.html . Ze swej strony gwarantujemy tylko wysłanie kartki elektronicznej.

17. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane przez Użytkowników na stronie serwisu Kartkolandia.pl, jak i przesyłanych drogą elektroniczną do osób trzecich.

18. Ze względu na okresową optymalizację bazy danych co 30 dni usuwane są kartki nieprzeczytane przez adresatów

19. Serwis Kartkolandia.pl nie wysyła e-kartek osobiście, udostępniamy tylko użytkownikom serwisu możliwość wysyłania kartek do swoich znajomych. Każdy osoba wysyłająca e-kartki z serwisu Kartkolandia.pl bierze całkowitą odpowiedzialność za treść wpisaną w e-kartkę i za to, że adresat e-kartki wyraził zgodę na jej otrzymanie.

20. Jeśli ktoś nie życzy sobie, aby ktokolwiek wysyłał do niego kartki z naszego serwisu może się zgłosić do administratora serwisu z dyspozycją wpisania swojego adresu e-mail do listy "Zablokowanych Adresatów". Proszę tylko pamiętać, że jeśli zgłosicie państwo taką dyspozycje to w przyszłości nikt więcej nie wyśle do państwa kartki ani z rodziny ani nikt ze znajomych.

21. Akceptując ten Regulamin Użytkownik składa deklarację następującej treści:
- przeczytałem Regulamin i akceptuję wszystkie jego zapisy i postanowienia
- wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z działalnością serwisu
- wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z serwisu Kartkolandia.pl
- oświadczam, że przesyłam kartki, życzenia, teksty z serwisu Kartkolandia.pl do osób trzecich za ich zgodą
- ponoszę całkowitą odpowiedzialność za treść przesłanych kartek
- dane podane podczas rejestracji są prawdziwe

22. Konta Użytkowników łamiących Regulamin będą usuwane przez Administratora.

23. Serwis Kartkolandia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu w każdej chwili poprzez publikację nowego regulaminu na tej stronie www.

24. W przypadku braku akceptacji nowego Regulaminu należy zaprzestać korzystania z naszego serwisu. Użytkownicy posiadający Konto Użytkownika powinni usunąć swoje konto w panelu serwisu lub zwrócić sie z taką dyspozycją do administratora serwisu.

Regulamin opublikowano 13.01.2013 - Administrator serwisu Kartkolandia.pl

REKLAMA

REKLAMA

W serwisie Kartkolandia.pl znajdziecie kartki elektroniczne na wszystkie okazje. Są tutaj między innymi kartki imieninowe, kartki urodzinowe, kartki na walentynki, kartki świąteczne, kartki bożonarodzeniowe, kartki wielkanocne, kartki noworoczne, kartki ślubne, kartki zaproszenia i wiele innych. Aby sprawdzić wszystkie kartki elektroniczne, to serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszego serwisu z e-kartkami. Kartki elektroniczne dostępne w Kartkolandia.pl są całkowicie darmowe i możecie je dowolnie modyfikować. Wysyłajcie kartki elektroniczne do znajomych i rodziny.
Odbiór Kartki