REKLAMA

REKLAMA

W serwisie Kartkolandia.pl przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od użytkowników naszego serwisu, jak i osób odwiedzających naszą stronę https://kartkolandia.pl

Wszystkie kartki elektroniczne, pliki graficzne, teksty i materiały znajdujące się w serwisie Kartkolandia są nierozerwalną częścią serwisu i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Dodatkowo pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne chronione są prawami autorskimi osób trzecich.

Kartki elektroniczne wykonane są na podstawie licencji komercyjnych, licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain.

Mimo zastosowania szczególnej ostrożności może się zdarzyć, że np. zostanie źle odczytana licencja (dotyczy to licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain) i jeśli zauważyłaś/eś plik wykonany przez Ciebie i uważasz że został wykorzystany niezgodnie z udzieloną przez Ciebie licencją, proszę nas o tym poinformować poprzez formularz kontaktowy. Gdy reklamacja będzie uzasadniona, dostosujemy się do licencji lub plik zostanie usunięty.

Ze względu na ochronę praw autorskich serwisu Kartkolandia i udzielone licencje na pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne zabrania się kopiowania, umieszczania kartek elektronicznych pobranych z serwisu Kartkolandia na innych stronach WWW i jakiegokolwiek rozpowszechniania ich poza serwisem Kartkolandia.pl https://kartkolandia.pl

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

11.10.2013 - Administracja serwisu Kartkolandia.pl

Kartkolandia.pl

W serwisie Kartkolandia.pl znajdziecie kartki elektroniczne na wszystkie okazje. Są tutaj między innymi kartki imieninowe, kartki urodzinowe, kartki na walentynki, kartki świąteczne, kartki bożonarodzeniowe, kartki wielkanocne, kartki noworoczne, kartki ślubne, kartki zaproszenia i wiele innych. Aby sprawdzić wszystkie kartki elektroniczne, to serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia naszego serwisu z e-kartkami. Kartki elektroniczne dostępne w Kartkolandia.pl są całkowicie darmowe i możecie je dowolnie modyfikować. Wysyłajcie kartki elektroniczne do znajomych i rodziny.
Odbiór Kartki