REKLAMA

Darmowa kartka wybrana, więc teraz pora na jej konfigurację. Dodaj do kartki adresata, życzenia świąteczne lub okolicznościowe, znaczek, zmień kolor kartki i wyślij za darmo. Gdy wszystko będzie gotowe bez problemu wygenerujesz kartkę elektroniczną a po wygenerowaniu kartki możesz ją u nas wysłać za pomocą swojego domyślnego programu pocztowego takiego jak np. Outlook, Mailbird, Thunderbird, The Bat itp. Możesz też wysłać kartkę na komunikatory takie jak Messenger (Facebook), Whatsapp, Telegram. Jeśli chcesz możesz skopiować link kartki i wysłać kartkę dowolną metodą. Najlepiej skopiowany link kartki elektronicznej zapisać sobie, aby w razie problemów z nie odczytaniem kartki przez adresata móc ponownie do niego przesłać ten link. Możesz też wysłać kartkę standardową wysyłką, czyli za pomocą naszego serwisu. Którą metodę wysyłki wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Wysyłaj darmowe kartki elektroniczne.
Konfiguracja eKartki

Kliknij na aktywny krok aby zmienić ustawienia ekartki.

Promyk wiosny

ADRESAT Imię i/lub nazwisko adresata
adresat@kartkolandia.pl


NADAWCA Twoje imię i/lub nazwisko
nadawca@kartkolandia.pl

Tutaj pojawi się wpisany przez Ciebie tekst.

eKartki Kwiaty
Autor ekartki: Kartkolandia.pl
eKartka - Promyk wiosny
Trwa ładowanie konfiguratora kartki. Proszę czekać...
Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Regulaminu serwisu Kartkolandia.pl i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Potwierdzam, że akceptuję Politykę Prywatności serwisu Kartkolandia.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł/a wysłać kartkę elektroniczną z naszego serwisu. Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć powyższe zgody.

Jeśli wszystko gotowe to po kliknięciu „Wygeneruj i Wyślij” kartka elektroniczna zostanie wygenerowana i wtedy będzie można wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę wysyłki kartki. Po wygenerowaniu kartki ponowna edycja kartki nie będzie już możliwa. Możesz wysłać darmową kartkę za pomocą swojego domyślnego programu pocztowego takiego jak np. Outlook, Mailbird, Thunderbird, The Bat itp. możesz też wysłać kartkę na komunikatory takie jak Messenger (Facebook), Whatsapp, Telegram. Możesz też wysłać kartkę standardową wysyłką, czyli za pomocą naszego serwisu.
Messenger WhatsApp Telegram Gmail Outlook Thunderbird

 

Kartki kwiaty dostępne w Kartkolandia.pl są darmowe i możecie je dowolnie modyfikować. kartki kwiaty doskonale nadają się aby podarować komuś bukiet kwiatów bez wychodzenia z domu. Wybierajcie kartki, dołączajcie życzenia i potem klik i bukiet kwiatów już leci do adresata. Kartki kwiaty można wysyłać na różne okazje np. imieniny, urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki ale możemy wysyłać je także bez okazji, po prostu gdy chcemy komuś podarować kwiaty. Zakładajcie Konto Użytkownika i wysyłajcie kartki kwiaty do znajomych i rodziny.
Odbiór Kartki