REKLAMA

Darmowa kartka wybrana, więc teraz pora na jej konfigurację. Dodaj do kartki adresata, życzenia świąteczne lub okolicznościowe, znaczek, zmień kolor kartki i wyślij za darmo. Gdy wszystko będzie gotowe bez problemu wygenerujesz kartkę elektroniczną a po wygenerowaniu kartki możesz ją u nas wysłać za pomocą swojego domyślnego programu pocztowego takiego jak np. Outlook, Mailbird, Thunderbird, The Bat itp. Możesz też wysłać kartkę na komunikatory takie jak Messenger (Facebook), Whatsapp, Telegram. Jeśli chcesz możesz skopiować link kartki i wysłać kartkę dowolną metodą. Najlepiej skopiowany link kartki elektronicznej zapisać sobie, aby w razie problemów z nie odczytaniem kartki przez adresata móc ponownie do niego przesłać ten link. Możesz też wysłać kartkę standardową wysyłką, czyli za pomocą naszego serwisu. Którą metodę wysyłki wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Wysyłaj darmowe kartki elektroniczne.
Konfiguracja eKartki

Kliknij na aktywny krok aby zmienić ustawienia ekartki.

Życzę Wesołych Świąt!

ADRESAT Imię i/lub nazwisko adresata
adresat@kartkolandia.pl


NADAWCA Twoje imię i/lub nazwisko
nadawca@kartkolandia.pl

Tutaj pojawi się wpisany przez Ciebie tekst.

eKartki Boże Narodzenie
Autor ekartki: Kartkolandia.pl
eKartka - Życzę Wesołych Świąt!
Trwa ładowanie konfiguratora kartki. Proszę czekać...
Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Regulaminu serwisu Kartkolandia.pl i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Potwierdzam, że akceptuję Politykę Prywatności serwisu Kartkolandia.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł/a wysłać kartkę elektroniczną z naszego serwisu. Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć powyższe zgody.

Jeśli wszystko gotowe to po kliknięciu „Wygeneruj i Wyślij” kartka elektroniczna zostanie wygenerowana i wtedy będzie można wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę wysyłki kartki. Po wygenerowaniu kartki ponowna edycja kartki nie będzie już możliwa. Możesz wysłać darmową kartkę za pomocą swojego domyślnego programu pocztowego takiego jak np. Outlook, Mailbird, Thunderbird, The Bat itp. możesz też wysłać kartkę na komunikatory takie jak Messenger (Facebook), Whatsapp, Telegram. Możesz też wysłać kartkę standardową wysyłką, czyli za pomocą naszego serwisu.
Messenger WhatsApp Telegram Gmail Outlook Thunderbird

 

Boże Narodzenie to czas radości, spotkań rodzinnych, prezentów, życzeń bożonarodzeniowych, dlatego zachęcamy abyście skorzystali z naszego serwisu i wysyłali ekartki na Boże Narodzenie do znajomych i rodziny. Wszystkie ekartki bożonarodzeniowe są darmowe i ekartki możecie dowolnie modyfikować. Upiększajcie ekartki na Boże Narodzenie, dołączajcie życzenia bożonarodzeniowe i wysyłajcie ekartki - jest wygodniejsze niż tradycyjne kartki na Boże Narodzenie. W serwisie Kartkolandia.pl znajdziecie zarówno ekartki na Boże Narodzenie jak i życzenia bożonarodzeniowe.
Odbiór Kartki