REKLAMA

04 Październik 2021

Kartki imieninowe | Kartki na Imieniny Rozalii

Imieniny Rozalii

Rozalia – imię żeńskie o niejasnej etymologii. Być może pochodzi od łacińskich słów rosa (róża) i lilium (lilia) lub od samego słowa rosa. Możliwe jest także pochodzenie germańskie, od germańskich imion dwuczłonowych z pierwszym członem Roz- (Hros-), zob. Rozalinda, Rozamunda, Rozwita.

Rozalia imieniny obchodzi:
27 stycznia, jako wspomnienie bł. Rozalii du Verdier de la Soriniere,
7 lutego, jako wspomnienie bł. Rozalii Rendu
4 września, jako wspomnienie św. Rozalii.

Znane osoby o imieniu Rozalia
Rosalía de Castro
Rozalia Celakówna
Rozalia Lubomirska
Rozalia Mancewicz
Rozalia Nusbaum-Hilarowicz
Rozalia Rendu
Rozalia Rybacka
Rosalie van Breemen

Postaci fikcyjne
Rosalie Hale z książek Stephenie Meyer Sagi Zmierzchu.
Rozalia Kiepska - babka Kiepska z serialu Świat według Kiepskich (jej "prawdziwe" nazwisko to Rozalia Wspaniała)

Źródło:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozalia

Gdy zapoznaliście się już z opisem imienia Rozalii zapraszamy do przeglądnięcia serwisu Kartkolandia.pl i wysyłania e-kartek elektronicznych do Rozalii. E-Kartki imieninowe dostępne w naszym serwisie są darmowe, możecie dołączać do nich życzenia i dowolnie modyfikować. Wybierajcie e-kartki i wysyłajcie je do Rozalii. Gdy Rozalia odbierze e-kartki imieninowe zobaczycie uśmiech na jej twarzy, ponieważ miło jest dostawać życzenia a jeszcze lepiej e-kartki elektroniczne. Serdecznie zapraszamy – wysyłajcie e-kartki.

REKLAMA

Zobacz wszystkie kartki imieninowe
4 października są imieniny Rozalii – dzień w którym każda kobieta o imieniu Rozalia czeka na życzenia i e-kartki imieninowe. W serwisie Kartkolandia.pl specjalnie na tę okazje przygotowaliśmy e-kartki dla Rozalii. Oprócz tego znajdziecie także e-kartki imieninowe i e-kartki kwiaty. E-Kartki możecie wysyłać po założeniu Konta Użytkownika lub jako Gość. Dzisiaj wszystkie Rozalie czekają na Wasze e-kartki.
Odbiór Kartki